Kalendarz adnwentowy z NYX 2020:)

 Hej:)

Zamòwiłam sobie kalendarz adwentowy z NYX. I mam go po raz pierwszy:) Jest on z tamtego roku , ale dla mnie nie ma to ròżnicy. Połowę kalendarza oddałam , bo bym nie użyła wszystkiego z niego. 


Kalendarz jest dość mały i jest utrzymany w kolorze ròżowym. Ale wiadomo taki kolor przyciąga u dziewczyn oko:) Jest to mniejsza wersja i znajduje się w nim 12 okienek. Jak ktoś chce poznać markę , to w sam raz starczy tyle kosmetykòw. Znajdują się w nim same produkty do ust i mi to pasuje. Pokażę Wam jakie kolory sobie zostawiłam.


Pod jedynką znajdował się błyszczyk kryjący i ładnym kolorze. Akurat pasuje mi do mojego koloru ust i go sobie zostawiłam.


Pod dwójką znajdowała się pomadka matowa w płynie i powędrowała dalej. Za ciemny dla mnie był ten kolor.


Pod numerem trzy był sobie olejek i też go oddałam. Tą wersję miałam już.


Pod czwórką kryła się szminka o ładnym dziennym kolorze. O dziwo pasuje mi i ją sobie zostawiłam:) Wolę błyszczyki , ale takie maleństwo do torebki w sam raz się zmieści.


Pod piątką znajdowała się kryjący błyszczyk lub szminka w płynie. Czerwony nie mój kolor i dlatego poszła dalej.


Pod szòstką był sobie błyszczyk o bardzo kryjącym kolorze. Zostawiłam sobię ją.Pod siòdemką był błyszczyk i też kryjący. W sumie tu 10 produktòw jest kryjących. Kolor mòj  ale powędrowała dalej. 


Pod ósemką znajdował się olejek. Zostawiłam go , ale chyba oddam go dalej. Jakoś z NYX olejki to nie moja bajka.


Pod dziewiątką znajdował się  błyszczyk i zostawiłam sobie go. Akurat ten kolor jest mòj :)


Ta szminka znajdowała się pod 10 i ładny kolor ma. Ale poszła dalej , bo tyle szminek nie potrzebuję.

Pod jedenastką był błyszczyk o mocnym kolorze. I oczywiście poszedł dalej , bo źle się czuję z takimi kolorami na ustach.


A pod dwunastką była szminka o kolorze świątecznym. Zazwyczaj czerwony kojarzy się ze Świętami:) Zostawiłam ją i dałam do przekazania komuś innemu. No jakoś nie umiem przekonać się do tego koloru na ustach.

Będę zamawiać kalendarze , ale to już zobaczycie w grudniu. Będę codziennie otwiedać po jednym okienku i odliczać w ten sposòb dni do Świąt. Więc czekajcie cierpliwie na to:) Tu jeden wyjątek zrobiłam i otworzyłam ten kalendarz. Kupiłam go na Allegro.

Co sądzicie o tym kalendarzu i kosmetykach z NYX? 

Pozdrawiam:)


Komentarze

  1. chyba mam pomadkę nyx spod 11 jeśli to odcień rome. Fakt wydaje się ciemna, ale na ustach u mnie wcale aż tak mocna nie jest, uwielbiam ją! Mimo, że też nie lubię ciemnych ust w makijażu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam w zeszłym roku kalendarz z Nyx ale ten większy, jednak mnie trochę rozczarował :<

    https://xgabisxworlds.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kalendarz adwentowy Catrice Diy :)

24 grudzień 2020:)

23 grudzień 2020:)